Oi žiemužė, oi žiema… Patinka mums tai ar nelabai, tačiau išvengti jos galime tik pabėgę į šiltus kraštus. Priešingu atveju – žiemos malonumai ir rūpesčiai yra neišvengiami. Kaip ir šios, kuri jau spėjo įpusėti. Ir prabėgusi dalis žiemos jau spėjo atsukti ir savo „gerąjį“ skruostą, ir „blogąjį“. Teko ir per balas braidyti, ir statyti sniego senį, ir gūžtis nuo žvarbos ar „pasipuošti“ raudonais skruostais spaudžiant -15 laipsnių šaltukui bet šviečiant saulei. Taip jau yra gyvenant mūsų kraštuose, žiema kiekvienais metais parodo savo veidą, ir nieko čia nepadarysi. Belieka prisitaikyti.
Bendraujant su tėvais, ypač „jaunais“, tais, kurie augina savo pirmąjį vaikutį, dažnai pastebime kylančias diskusijas apie tai, ar eiti su vaikais į lauką spaudžiant dideliam šalčiui. Ir kaip visada stovyklos pasidalina į dvi dalis. Vieni teigia (beje, kaip ir ugdymo įstaigos), kad esant – 10 ir daugiau laipsnių šalčio, vaikams eiti į lauką pavojinga. Kiti – kad vaikai į gryną orą turi išeiti kiekvieną dieną. O nuo oro sąlygų priklauso tik laiko lauke trukmė. Mes, jei taip galima sakyti, priklausome antrajai pusei. Juk ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. O senovės išmintimi pasikliauti reikia.
Tad kaip nuspręsti, ar ta apranga tinkama ar nelabai?
Savaime suprantame, nei vienas negalvojame, kad išeiti į lauką vidury žiemos su plonais marškinėliais ar šortais, būtų protinga, ir tikrai tiek save, tiek vaikus rengiame „protingiau“. Tačiau jeigu būdami suaugę mes pakankamai gerai suprantame, mums šilta ar šalta, tai vaikučiai dūksta lauke tol, kol iš jo grįžta būdami šlapiomis ir sušilusiomis nugaromis. Ir dėl to jau po poros dienų „pasibeldžia“ varvanti nosis ar perštinti gerklė. Tačiau juk taip norisi to išvengti.
Tačiau iš patirties tvirtai teigiame, kad viskam yra išeitis
Tikrai – ir šaltai žiemos dienai. Tai – kokybiški termo rūbai vaikams. Tokie, kurie kontroliuoja kūno temperatūrą neleisdami kūnui nei perkaisti, nei sušalti. Tokie, kurie „išmeta“ drėgmę į išorinius audinio sluoksnius, leisdami odai kvėpuoti ir neleisdami sušalti. Nors pasiūloje yra daugybė skirtingų modelių, tačiau mažesniems vaikams rekomenduotume rinkti vientisus, lengvai užsisegamus termo rūbus. Taip pat ar esate girdėję apie plokščias siūles. Kuo gi gali būti svarbus toks iš pirmo žvilgsnio menkas niuansas? Štai todėl, kad plokščios siūlės leidžia siūlių vietoms būti tarsi nejaučiamoms ir netrina odos. Tikriausiai sutiksite, kad vaikai dažnai meta lauk nuo savęs visus rūbus, su kuriais nesijaučia tarsi „ką tik gimę“. Menkiausias nepatogumas ir daugiau to rūbo vaikutis nebesirengs. Ne išimtis yra ir termo rūbai. Jeigu norime, kad mažylis jų nejaustų ir mielai dėvėtų tiek viduje, tiek po viršutiniais rūbais einant į lauką, turime pasirūpinti jų kokybe. Tik kokybiški termo rūbai vaikams suteiks tai, apie ką rašėme aukščiau.
Patiems auginant vaikus ir dirbant su tėvais – klientais, per laiką atrinkome, kokie sprendimai ir kokie prekės ženklai atitinka mūsų ir pirkėjų lūkesčius, o kurie – ne. Ir drąsiai galime teigti, kad kol kas iki šiol niekada nenuvylė REIMA prekės ženklo rūbai, avalynė ir kita. Ne išimtis – ir termo rūbai vaikams. Reima ženklo termo rūbai pagaminti iš merino vilnos, kartu savo sudėtyje turi poliesterio. Ši audinių samplaika užtikrina kūno temperatūros kontrolę ir jaukų dėvėjimą. Lengvai užsegami, lengvai prižiūrimi, lengvai dėvimi ir visada išpildantys tai, ko iš jų ir buvo tikimasi – tokie ir yra REIMA termo rūbai vaikams.